Park Maszynowy

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, pozwalający wykonywać dowolną torbę, plecak lub etui.

W skład parku maszynowego wchodzą specjalistyczne maszyny zapewniające produkcję na najwyższym poziomie, co daje gwarancję bezpiecznej realizacji nawet najbardziej odpowiedzialnych zleceń.

Oprócz maszyn szyjących; jedno i dwuigłowych posiadających pełne oprzyrządowanie posiadamy również owerlocki, lamowacze, maszyny zygzak.

Krojownia wyposażona jest w stoły, krajalnice, gilotynę, prasę, urządzenia do cięcia taśm. Pięć zgrzewarek WCZ pozwalają realizować duże zlecenia produkcji.

Na każdym etapie produkcji odbywa się kontrola jakości dająca gwarancję wysokiej klasy produktu finalnego.

Jednak nawet najnowocześniejsze maszyny są niczym bez zespołu fachowców. Nasi projektanci i technolodzy są otwarci na każde wyzwania, podobnie jak pozostała część załogi na ich realizację.


Filc

Co to jest filc?

Filc to jeden z najstarszych materiałów włókienniczych. Filc uzyskiwany jest z włókien zwierzęcych (wełny, sierści), roślinnych i niektórych włókien sztucznych poprzez tzw. spilśnianie (filcowanie), czyli proces łączenia włókien w zwartą masę poddając go działaniu ciśnienia, wilgoci i ciepła.

Jak wykorzystujemy filc w naszej faktorii?

Używamy go do produkcji toreb włóknin stabilizowanych i impregnowanych, aby wykonane z nich produkty łączyły najważniejsze cechy: były miłe i miękkie w dotyku , elastyczne a jednocześnie trwałe i odporne na złe warunki pogodowe.

Najpopularniejsze kolory to: szary, czarny, biały, ekri, czerwony, zielony, żółty , fioletowy.

Do produkcji używamy jedynie polskiego surowca.

Z filcu można użyć dowolną torbę lub wyrób galanteryjny. W zależności od potrzeb używamy włókniny od 200g/m² do 600g/m² . Staramy się, aby aplikacje na torbach były niepowtarzalne. Zobacz naszą galerię i wybierz coś dla siebie!


Plandeka

Co to jest plandeka?

To materiał wykorzystywany w od wielu lat w różnych dziedzinach życia. Jest niezwykle trwały, wodoodporny, można na nim wydrukować dowolny motyw, logo czy zdjęcie.

Jak wykorzystujemy plandekę?

My szyjemy z nich torby. Do produkcji używamy plandek i banerów reklamowych dając im drugie życie jednocześnie chroniąc środowisko. Kształt, wielkość torby i jej funkcja zależy od potrzeb klienta. Znajdziecie u nas torby miejskie dla młodzieży, torby zakupowe, w które można włożyć nawet bardzo ciężkie rzeczy, plecaki i worki, z którymi można pójść w góry lub nad wodę. Laptop, iPad lub Smartfon znajdzie w etui z plandeki bezpieczne schronienie.

Jak wykorzystać stary baner, plandekę?

Jeśli zależy Państwu na środowisku naturalnym oraz na postrzeganiu firmy jako ekologicznej nie pozwólcie, aby Wasz baner reklamowy wylądował na śmietniku. Wyślijcie go do nas a my umyjemy go i stworzymy niepowtarzalne torby, które mogą być wspaniałym prezentem lub towarem do dalszej odsprzedaży. Zapraszamy do galerii zrealizowanych projektów.

Realizujemy zarówno indywidualne projekty jak i duże korporacyjne zlecenia.


I z czego jeszcze?

Torbę, torebkę plecak, worek ,portfel i etui tak naprawdę można uszyć z dowolnego materiału. Wykonywaliśmy produkty z kodury, bawełny lnu, neoprenu, tkaniny żaglowej, PCV, itp.

Tkaniny mogą być szyte bądź zgrzewane. Jesteśmy dobrze przygotowani mając do dyspozycji bogaty park maszynowy.

Naszym ostatnim pomysłem są torby i plecaki z "czego chcesz". Możemy zmienić Twoje ubranie, kurtkę, spodnie czy cokolwiek innego w dowolną torbę lub plecak. Jeśli chcesz zachować wspomnienia i mieć funkcjonalny, oryginalny wyrób – możesz zamówić to u nas.

Jaką wybrać aplikację?

Mamy różne propozycje. Możemy wydrukować dowolne logo, motyw a nawet zdjęcie metodą druku cyfrowego, sitodruku lub flocka . Wykonujemy hafty, a nawet grawerujemy.

Jako jedyni w Polsce ręcznie malujemy nasze torby!!

To Ty masz być zadowolony, bo Twoja radość to nasz sukces.

Wyczerpujących informacji udzielą Wam nasi doradcy i projektanci. Pomożemy wybrać model i desing.